KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5831814
nr 583 1814
Akvarell
Signerad, enligt uppgift polsk konstnär Vinterlandskap 34x49
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 maj 2009
kl 19:11:07
100 kr
150 kr
600 kr
250 kr
350 kr
500 kr
800 kr
750 kr
850 kr
900 kr
1.000 kr